O FIRMIE

Jesteśmy bezpośrednim importerem akcesoriów GSM oraz szeroko rozumianej elektroniki. Współpracujemy z dostawcami z całego świata – od krajów Unii Europejskiej, przez Stany Zjednoczone aż do Japonii i Chin. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości towary w bardzo przystępnych cenach.

 
Na rynku telekomunikacyjnym działamy od 2008 roku i jesteśmy obecnie jednym z najszybciej rozwijających się dostawców akcesoriów do telefonów komórkowych w Polsce. W ciągu działalności zdołaliśmy wypracować własny system działania, który opiera się na błyskawicznym rozpoznawaniu sytuacji rynkowej oraz dokładnym poznawaniu potrzeb Klientów. Jesteśmy sprawdzonym partnerem setek firm z Polski i innych krajów europejskich. Oferujemy swoim kontrahentom profesjonalną obsługę i wielki wybór produktów najwyższej jakości. Dzięki szybkiemu rozpoznaniu rynku jako pierwsi z nielicznych firm oferujemy akcesoria do nowych modelów telefonów znanych marek. Jako przedsiębiorstwo będące prywatną własnością jesteśmy w stanie bardzo szybko i elastycznie reagować na potrzeby klientów.

Nasza firma szczyci się doskonałością i innowacyjnością oferowanych usług importowych oraz elastycznym, indywidualnym podejściem w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych klientów. Korzystając z naszych usług otrzymujesz całe nasze zaangażowanie, doświadczenie, rozbudowaną bazę kontrahentów i wypracowane przez lata zaufanie producentów, dzięki czemu masz pewność że dostawa będzie szybka i bezproblemowa, towar najlepszej jakości a cena konkurencyjna.

OFICJALNY DYSTRYBUTOR MAREK W POLSCE

OPINIE   O NAS