FORMY PŁATNOŚCI

 udostępniamy następujące sposoby płatności za zamówienie na terenie Polski:

I. PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA PRZED ODBIOREM ZAMÓWIONEGO TOWARU – PŁATNOŚĆ Z GÓRY

logo_przelewy24_300

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz też zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA visa jak i MASTER CARD master. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Zapłaty z góry możesz dokonać za towar dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DPD,UPS,DHL lub przez InPost. Wszystkie opcje dostawy dostępne w zakładce Opcje Dostawy.

II. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE – ZA POBRANIEM

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Wszystkie opcje dostępne są w zakładce Opcje Dostawy.